У РАСИНСКОМ ОКРУГУ ЈОШ 48 СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: 110 пацијената на лечењу

17. 01. 2021. у 14:18

ЈОШ 48 новоинфицираних лица регитровано је на територији Расинског округа, а према подацима Завода за јавно здравље Крушевац, 24 оболела од КОВИД-19 је из из овог града, 13 их је из Трстеника,осам из Александровца,два из Ћићевца, док је једно лице позитивно на вирус корона из Бруса.

У РАСИНСКОМ ОКРУГУ ЈОШ 48 СЛУЧАЈЕВА КОРОНЕ: 110 пацијената на лечењу

Фото С. Бабовић

На КОВИД одељењима Опште болнице Крушевац тренутно се лечи 110 болесника.

До сада је КОВИД19 потврђен код 5.347 лица у Крушевцу,1.832 у Трстенику,1.821 у Александровцу,493 у Варварину,461 у Ћићевцу и 456 у Брусу.Од почетка епидемије 8.894 пацијента је излечено од вируса корона,док је према званичним подацима ЗЗЈЗ број преминулих од КОВИД инфекције је 159.

Уочи почетка новог полугодишта,билас епидемије претходног је 251 заражен ученик и 56 заражених наставника. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Две чувене лепотице ГОРЕЛЕ у запаљеним колима и нису могле да изађу! Ево како су сада (ФОТО)