ИМУНИЗАЦИЈА У ВЕЛИКОМ ГРАДИШТУ: Првог дана вакцинисана 71 особа

Д.Н.

21. 01. 2021. у 14:51

ПРВОГ дана вакцинисања у Дому здравља у Великом Градишту, вакцину је примила 71 особа.

ИМУНИЗАЦИЈА У ВЕЛИКОМ ГРАДИШТУ: Првог дана вакцинисана 71 особа

Фото: ОУ Велико Градиште

Tом приликом, пункт за вакцинацију обишао је председник општине Драган Милић у пратњи начелника здравствене заштите одраслог становништва и координатора за вакцинацију Недељка Васића и секретара Црвеног крста Оливера Стојановића.


Како наводе у Дому здравља, први дан имунизације протекао је по плану, без нежељених реакција вакцинисаних. Будући да је одазив веома добар очекује се да наредних дана буде имунизован већи број лица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...