ОДРОН ПАО НА АУТОМОБИЛ КОД ПРИЈЕПОЉА: Саобраћај се одвија успорено
ДЕО стене и камење обрушили су се вечерас и пали на аутомобил који се кретао магистралним путем од Пријепоља према Бистрици у месту Стањевине, преноси пријепољски портал “ПП Медиа”.

Фото: ЕПА
Само пуком срећом у овој незгоди, нико није повређен а на аутомобилу је начињена знатна материјална штета. Саобраћај на овој деоници пута одвија се успорено и једном коловозном траком.
Иначе, због високе спољашње температуре која је данас у Пријепољу достизала у најтоплијем делу дана и више од 10 степени, дошло је до наглог топљења снега, што је проузроковало појаву одрона, која није реткост на деоници од Пријепоља па све до Борове главе те се возачима саветује опрезна вожња.
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)