ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ВОЈВОДИНИ: Још 254 нова случаја, од чега у Новом Саду 87
ТОКОМ претходног дана у Војводини су регистрована 254 нова случаја корона вируса, од којих је највише у Новом Саду, 87, саопштио је Институт за јавно здравље Војводине.
Фото Д. Дозет
У овом тренутку у Војводини је активно 10.747 случајева.
Највећи број активних случајева је у Новом Саду, 2,696, док их је у осталим општинама тренутно мање од 1.000.
Институт за јавно здравље Војводине и даље оцењује епидемиолошку ситуацију у Покрајини као ванредну, са стабилизацијом тренда оболевања на високим нивоима.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА СЕ НЕ СМИРУЈЕ: Повећан број новозаражених у Новом Саду
12. 01. 2021. у 13:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)