ДИВЉЕ ДЕПОНИЈЕ НА ПЕРИФЕРИЈИ: Несавесни грађани одлажу отпад где му није место нарушавајући тиме животну околину
ГОДИНАМА уназад, у општини Житиште, редовно и организовано се односи смеће, али и поред тога појединци обесно и несавесно, нарушавају животну околину и одлажу отпад, на местима где не би смело.
Фото: Б.Марчета
Милиони су потрошени за уклањање више дивљих депонија на периферији самог места, али и територији целе општине Житиште, али појединци настављају по старом, па тако с правом остају питања има ли решења за овај деценијски проблем, као и колико је несавесних грађана до сада кажњено.
Препоручујемо
ШАКАЛ НАПРАВИО ПОКОЉ ЖИВИНЕ У ДВОРИШТУ: Страдало 11 кокошака у Житишту (ФОТО)
14. 01. 2021. у 21:52
ВИДЕО НАДЗОР У ЖИТИШТУ И ЧЕСТЕРЕГУ: Камере у школама за безбедне малишане
26. 12. 2020. у 15:42
"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48
"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06
ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)