НЕМА ОПУШТАЊА: Корона у шабачком крају – хоспитализовано троје деце, вакцину примило 5.257 људи
ОД почетка масовне имунизације, у Шапцу је против вируса корона вакцинисано 5.257 људи.
Фото: ГУ Шабац
Током јучерашњег дана вакцину је примила 961 особа.
Последњих седам дана на територији Мачванског округа на вирус корона позитивно је 574, а на подручју града Шапца 291 суграђанин. Ситуација са короном полако се стабилизује, али нема места опуштању, поручују чланови Штаба за ванредне ситуације.
У шабачкој болници хоспитализовано је 130 ковид позитивних пацијената, док се у црвеној зони педијатрије налази троје деце позитивних на корону. У респираторној јединици седам пацијената је интубирано, а у последња 24 часа у Општој болници “Лаза К. Лазаревић” преминуло је двоје људи.
Јуче је у Геронтолошком центру у Шапцу поново тестиран део позитивних радника и њих седморо је негативно на вирус корона.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)