БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ У ПРВОМ ПЛАНУ: У Зрењанину разговарали о сигурности учесника у саобраћају (ФОТО)

Б. Г.

29. 01. 2021. у 20:06

ГРАДОНАЧЕЛНИК Зрењанина Симо Салапура одржао је састанак са директором Агенције за безбедност саобраћаја Србије, Душком Пешићем и његовим сарадницима.

БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ У ПРВОМ ПЛАНУ: У Зрењанину разговарали о сигурности учесника у саобраћају (ФОТО)

Фото: Град Зрењанин

Разговарало се о досадашњој сарадањи између Града Зрењанина и Агенције за безбедност саобраћаја Србије уз заједничку иницијативу да се сигурност људи на улици подигне на виши ниво.

Истовремено, на састанку у Градској кући у Зрењанину, разматране су и активности које су у граду на обалама Бегеја спроведене током претходне године. Договаране су и нове активности које ће тек бити реализоване током 2021. године и које ће за циљ имати повећање безбедности у саобраћају, посебно на путевима на територији нашег града.

Посебна пажња биће усмерена ка едукацији учесника у саобраћају, нарочито деце, али и других категорија као што су млади, бициклисти и грађани старији од 65 година.

Фото: Град Зрењанин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ОВО ЋЕ ИЗАЗВАТИ МНОГЕ РЕАКЦИЈЕ: Ево шта су делије ноћас урадиле поводом дешавања у Црној Гори (ФОТО)