ЕПИДЕМИЈА У СРПСКИМ СРЕДИНАМА НА КиМ: Још 26 новооболелих, једна особа преминула

И. Радуловић

02. 02. 2021. у 10:33

У СРПСКИМ срединама на Косову и Метохији, према подацима из последњег извештаја, број новооболелих лица од коронавируса повећао се за 26, из изолације су изашле 33 особе, док је једно лице преминуло, наводи се у извештају Кризног штаба општине Косовска Митровица.

ЕПИДЕМИЈА У СРПСКИМ СРЕДИНАМА НА КиМ: Још  26 новооболелих, једна особа преминула

КБЦ Косовска Митровица

Наведени подаци односе се на 89 узорака колико је стигло у Завод за јавно здравље у овом граду.Коронавирус је и даље најзаступљенији на северу Косова где је у Северној Митровици регистровано девет нових случајена заразе вирусом ковид – 19, у Звечану је забележено пет нових случајева, у Лепосавићу један, док у Зубином Потоку није било новооболелих лица.

У истом периоду, у српским срединама јужно од Ибра регистровано је девет нових случајева заразе коронавирусом и то у Прилужју четири, Призрену и Гњилану по два и у Косовској Каменици један новооболели.

Од почетка избијања пандемије у српским срединама на КиМ, регистрована су укупно 3.822 случаја оболелих од вируса ковид-19, док је у истом периоду тестирано укупно 13.552 људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - Наравно да одоше

НОВИНАРКА РТЦГ ПОКУШАЛА ДА ИСПРОВОЦИРА ВУЧИЋА: Председник Србије јој очитао буквицу - "Наравно да одоше"

ЦРНОГОРСКА новинарка из Радио телевизије Црне Горе (РТЦГ) покушала је да испровоцира председника Србије Александра Вучића питањем о изручењу Светозара Маровића.

16. 05. 2025. у 16:08

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (0)

КО СУ ВЕЛИКИ ШАМПИОНИ СА МАЛИХ ТЕРЕНА? НАСТАВЉА СЕ АКЦИЈА „ФУДБАЛ ЈЕ ВИШЕ ОД ИГРЕ“