РАСТЕ БРОЈ КОВИД-ПАЦИЈЕНАТА У ЋУПРИЈСКОЈ БОЛНИЦИ: Још пет пријема, хоспитализован 51 пацијент

З.Р.

10. 02. 2021. у 15:13

У КОВИД -амбуланти Опште болнице у Ћуприји у протекла 24 сата прегледано је 20 особа, од којих је петоро примљено на даље лечење, тако да је тренутно на ковид-одељењима хоспитализована 51 особа.

РАСТЕ БРОЈ КОВИД-ПАЦИЈЕНАТА У ЋУПРИЈСКОЈ БОЛНИЦИ: Још пет пријема, хоспитализован 51 пацијент

Фото: З.Р.

Један пацијент се налази на механичкој вентилацији, а у истом периоду још једна особа је изгубила битку са ковидом.

У ковид-амбуланти Дома здравља прегледано је 31 лице, а пристигло је осам резултата ПЦР тестирања позитивних на вирус корона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ВЕСНА У КАФАНИ ПАР ДАНА НАКОН ОПЕРАЦИЈЕ: Лекари ми не дају да певам, пушим, али ја не могу