СРБИЈА ПАЗИ СРПСКУ: У Шапцу почела вакцинација здравствених радника из РС
У ШАПЦУ је почела имунизација здравствених радника из Републике Српске против коронавируса. Влада Републике Србије је за њих даровача око 5.000 доза вакцина. То је резултат ранијег договора српског члана и председавајућег Председништва БиХ Милорада Додика и председника Републике Србије Александра Вучића.

Фото: ГУ Шабац
– Шабац, Сремска Митровица и Лозница су градови у којима ће наши пријатељи из РС примити вакцине. На пункту је све добро организовано, вакцина има довољно. Шабачка болница је показала да има добру сарадњу са својим колегама. Врло брзо ћемо обавити овај задатак који је пред нама. Све здравствене установе у Србији су спремне да својим колегама пруже помоћ – рекао је градоначелник Пајић, приликом обиласка вакциналног пункта у сали Економске школе ,"Стана Милановић", где се обавља вакцинација здравствених радника.
Око 150 здравствених радника вакцинисано је првог дана, а другог још 73 њихових колега.
Препоручујемо

НАЈМАЊЕ ЗАРАЖЕНИХ У ЛОЗНИЦИ И КОЦЕЉЕВИ: Најновије бројке за Мачвански округ
13. 02. 2021. у 17:52

ЗАСЕДАЊЕ БЕЗ ОПОЗИЦИЈЕ: Одборници донели неколико одлука на седница шабачког парламента
11. 02. 2021. у 21:40

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)