НАРОДНА КУХИЊА У ВРШЦУ: Волонтери најстаријим корисницима оброке носе на кућну адресу
ТОПЛЕ оброке из народне кухиње у Вршцу тренутно добија 700 најугроженијих корисника, а листа оних којима је таква помоћ потребна је много већа.

Фото: Ј. Ј. Баљак
Међу њима су и становници чак 12 вршачких села, којима волонтери Црвеног крста свакодневно односе храну, која се кува у одмаралишту те организације на вршачком брегу.
Упркос пандемији, волонтери су се потрудили и да у овим зимским данима, иако то није пракса, оброке свакодневно односе и на кућну адресу најстаријих корисника у граду.
Препоручујемо

ПЛЕМЕНИТА АКЦИЈА: Паланачки основци прикупљали одећу у хуманитарне сврхе
18. 02. 2021. у 16:04

ЦРВЕНИ КРСТ КРАГУЈЕВАЦ: Великодушним гестом Моцарт је учинио велике ствари
18. 02. 2021. у 17:30

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)