ПОНОВО РАДИ ФАБРИКА ВОДЕ: Све спремно за водоснабдевање Зрењанина (ФОТО)

Б.Грујић

25. 02. 2021. у 16:47

ИЗ зрењанинског постројења за пречишћавање воде, тзв. Фабрике воде, најавили су, да су спремни да од петка 26. фебруара поново преузму снабдевање града Зрењанина из њиховог постројења, у којем се 14. децембра прошле године десио инцидент са метаном, који је дошао у контакт са сировом водом и изазвао експлозију и тешке повреде двојце запослених радника.

ПОНОВО РАДИ ФАБРИКА ВОДЕ: Све спремно за  водоснабдевање Зрењанина (ФОТО)

Фото: Фабрика воде Зрењанин

   - Урадили смо све што су од нас тражиле надлежне инспекције - кажу у зрењанинској Фабрици воде, уз нагласак да је уграђен систем механичке евакуације ваздуха са сензорском детекцијом било каквог гаса, чиме је испуњен услов за нови почетак рада.

 - Све је сада у рукама Јавно комуналног предузећа  "Водовод и канализација" , којем је послат захтев да Фабрика у петак 26. фебруара преузме водоснабдевање града Зрењанина - наводи се у саопштењу менаџмента Фабрике воде, послатом медијима.


ЈКП "ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА"  БЕЗ ОДГОВОРА
 

Никаква реакција из Јавно комуналног предузећа "Водовод и канализација" се није догодила, а према неким незваничним информацијама и неће, јер се сматра да је ово само још један неуспео покушај из Фабрике воде.

  
РАЗГОВОР О ДАЉОЈ САРАДЊИ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ
 

У зрењанинској Фабрици воде истичу да ће у наредном периоду наставити разговоре са градоначелником Зрењанина Симом Салапуром, око успешног наставка сарадње, а први човек града на обалама Бегеја, се такође није огласио.



 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу Крајина живи вјечно! (ФОТО)