НАКОН ПАУЗЕ ЗБОГ ПАНДЕМИЈЕ: Наставља се градња спортске хале у Црепаји

Ј. Ј. БАЉАК

27. 02. 2021. у 15:05

ИЗГРАДЊА спортске хале у селу Црепаја, у општини Ковачица, настављена је ових дана, након дуге паузе због пандемије вируса корона.

НАКОН ПАУЗЕ ЗБОГ ПАНДЕМИЈЕ: Наставља се градња спортске хале у Црепаји

Фото: Општина Ковачица

За другу фазу радова, која подразумева изградњу новог објекта на постојећим темељима, обезбеђено је 145 милиона динара, од чега је 60 милиона добијено од покрајинског Фонда за капитална улагања.

Пре почетка пандемије, стара и дотрајала хала била је порушена, а на њеном месту изграђен је темељ за нови спортски објекат, што је коштало 25 милиона динара.

Ово је, иначе, један од највећих инфраструктурних пројеката у области спорта у општини Ковачица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!