МЕШТАНИ ТОРКА ОЧИСТИЛИ ОБАЛУ БЕГЕЈА: Радна акција вредних људи

ЗДРУЖЕНИ и јединствени у жељи да улепшају околину, мештани села Торак у општини Житиште, радном акцијом очистили су обалу Бегеја, сакупили смеће, пластичну амбалажу, лименке и грање на плажи и бициклистичкој стази.

МЕШТАНИ ТОРКА ОЧИСТИЛИ ОБАЛУ БЕГЕЈА: Радна акција вредних људи

Фото: А.Амижић

- Било је пуно смећа, радили смо ударнички, али водила нас је жеља да уредимо околину - нагласили су мештани Торка, уз напомену да ће од сада, једном месечно организовати сличне радне акције и апелима покушати да пробуде свест несавесних мештана, коју одлажу отпад поред реке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ДАНИ ПОЉА ШЕЋЕРНЕ РЕПЕ: Суноко окупио произвођаче