БЕСПЛАТАН ГРАДСКИ И ПРИГРАДСКИ ПРЕВОЗ: Сутра се у Крагујевцу обележава Интернационални дан бесплатног јавног превоза
АУТОБУСИ јавног градског превоза у Крагујевцу сутра ће бесплатно превозити грађане на свим градским и приградским линијама.
Фото: М.Л.
Како саопштавају из ЈКП „Шумадија“,на овај начин,трећу годину заредом,у Крагујевцу се обележава Интернационални дан бесплатног јавног превоза.
Такође, због Задушница,биће уведени ванредни поласци ка гробљу Бозман.
Препоручујемо
ХОРОР НА ГРАДИЛИШТУ У КРАГУЈЕВЦУ: Након свађе младић ножем избо колегу
04. 03. 2021. у 11:48
ПОСТАВЉЕНА НОВА ОГРАДА: Завршени радови у дворишту Саборне цркве у Крагујевцу
03. 03. 2021. у 15:21
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)