У ПАРАЋИНУ ДАТО ПРЕКО 8.500 ДОЗА ВАКЦИНА: На списку за имунизацију сутра 264 особе

08. 03. 2021. у 22:05

СА данашњим даном, у општини Параћин утрошено је преко 8.500 доза вакцина свих произвођача, али највише кинеске вакцине “синофарм” коју је, закључно са суботом, примило 3.604 грађана, а ревакцинисано 2.921.

У ПАРАЋИНУ ДАТО ПРЕКО 8.500 ДОЗА ВАКЦИНА: На списку за имунизацију сутра 264 особе

Фото: з.Р.

Фајзерову вакцину до истог датума примило је 474 грађана – прва доза, од којих је 183 и ревакцинисано. Дате су и 823 прве дозе “спутњика В” и 66 других доза, док је последња доступна вакцина била “астраЗенека” којом још није кренула ревакцинација, док су прву дозу примила 422 Параћинца.

Имунизација се наставља, па се данас на вакциналном пункту у Спортском центру спроводила до 20 сати за укупно 264 лица. Исти број грађана има заказане термине и за сутра, а даје се цепиво “синофарм”.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: Вечити ривали ово досад нису доживели