НА СТАРОЈ ПЛАНИНИ ПОЛА МЕТРА СНЕГА: Путари чисте ка селима (ФОТО)
СНЕГ који је протекла 24 часа падао готово непрекидно, вратио је пиротске путаре ка старопланинским селима.

Фото: В. Ћ./Приватна архива
Камиони и багери од јутрос су чистили путеве ка Горњем и Средњем Високу, односно ка Дојкинцима, Височкој Ржани, Рсовцима, на једној и ка Нишору, Гостуши и Завојском језеру на другој страни.

Фото: В. Ћ./Приватна архива
Екипе путара ангажоване су и ка Топлом Долу и Засковцима. Како су нам казали и ЈП "Комуналац", на појединим деоницама, нарочито иза Нишора и, иза Планинакског дома, има и до пола метра снега. Путеви су чисти и проходни, али се, возачима саветује, да без преке потребе и зимске опреме возачима не крећу пут планине.
Препоручујемо

ОБАВЕЗНО ПОНЕСИТЕ КИШОБРАНЕ: Данас облачно и кишовито, на планинама снег
17. 03. 2021. у 07:18

ПУТАРИ У ПРИПРАВНОСТИ: На Рудњанској висоравни пало 40 центиметара снега
16. 03. 2021. у 13:19

ЗАВЕЈАНА СЕЛА КОД НОВЕ ВАРОШИ: Пало пола метра снега - многи путеви непроходни
16. 03. 2021. у 10:50

ВАЖНО ЗА ВОЗАЧЕ! Због снега обустављен саобраћај на путу Рашка - Голија
16. 03. 2021. у 08:42

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)