ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом-19 заражена још 51 особа
ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, на подручју Браничевског округа регистрован је још 51 случај заразе Ковидом 19.

ФОТО: Д. Н.
У Пожаревцу је оболело 25 особа, у Петровцу на Млави 10, у Жабарима седам, Великом Градишту четири, у Малом Црнићу и Жагубици по две и у Голупцу једна.
Рачунајући и новооболеле, од почетка епидемије укупан број заражених у Пожаревцу је 3.983, у Петровцу на Млави 1.699, у Великом Градишту 1.266, у Кучеву 634, у Голупцу 552, у Малом Црнићу 398, у Жагубици 320 и у Жабарима 302.
Препоручујемо

КАДА ЋЕМО СЕ ОТВОРИТИ: Кисић - Израел добар пример,отварање после 60% ревакцинисаних
02. 04. 2021. у 18:25

СВЕ МЕРЕ НА ЈЕДНОМ МЕСТУ: Кризни штаб донео одлуку, ево шта ће се све отворити
02. 04. 2021. у 17:59

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)