КОВИД У ПОМОРАВЉУ У ПРОТЕКЛА 24 САТА: Једна особа преминула - од 296 тестираних, позитивно 116
ВИКЕНДОМ је уобичајено у поморавским ковид-амбулантама мањи број прегледа и тестираних, а према подацима за суботу, једна особа је изгубила битку са овом болешћу, а од укупно 295 налаза у свих шест општина Поморавског округа, 115 је било позитивних на вирус корона.
ФОТО: З. Рашић
Највећи број тестирања обављен је у Јагодини, 128, и откривено 38 новоинфицираних. У Параћину од 53 налаза 25 је позитивних, у Ћуприји од 23 резултата – осам, док је у Свилајнцу потврђено 14 нових случајева ковида, а тестирано 44.
Од 35 налаза из Деспотовца, 21 је био позитиван. Занимљив је податак из Рековца где је у протекла 24 сата тестирано 13 особа, а инфекција је потврђена чак код 10.
Препоручујемо
БИТКУ ИЗГУБИЛО ЈОШ ТРОЈЕ КРАЉЕВЧАНА: И даље троцифрен број новозаражених
04. 04. 2021. у 16:02
ЗА ДВА ДАНА ПРИМЉЕНО 45 ЉУДИ: Још три смртна исхода у ковид болници у Лесковцу
04. 04. 2021. у 14:49
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)