БАКА ''ЗАМЕНИЛА'' УНУКА У ВРТИЋУ: Како се догодила недопустива забуна у Новом Саду
У ЖУРБИ да се што пре обави примопредаја деце, али и сплетом других околности, у новосадском приватном вртићу "Лилипут", догодила се недопустива забуна да бака уместо свог четворогодишњег унука, кући поведе његовог другара и вршњака, са којим похађа исту групу.
Фото Н. Карлић
Замена је, срећом, откривена у року од пет минута, те је бака са "унуком", пронађена у оближњем маркету где је повела малишана да му купи слаткиш. О немилом догађају, по свему судећи, изјасниће се и суд јер се дечакова породица припрема да тужи вртић.
СЛЕДИ ОТКАЗ ВАСПИТАЧИЦИ?
МАРИЈАНА Матић, директорка приватног вртића "Лилипут" каже да се то није смело догодити, и да ће васпитачица која је баки предала погрешно дете, добити отказ:
- Бака која је дошла по свог унука васпитачицама је позната, а малишан који није њен унук је са њом пошао без проблема.
То је вероватно учинио јер је било говора да ће ићи код другара чија је она бака да се играју.
Новосађанин Марко Циндрић, отац "замењеног" дечака, каже да га је, када је 25. марта око 18 часова дошао по сина, узнемирило када му је саопштено да је он управо отишао са баком. Одмах је позвао супругу која је негирала да је њена мајка отишла по малишана, па је поново отишао до вртића где су му рекли да је бака са "унуком" отишла до радње.
- Одјурио сам тамо и између рафова угледао дете и мени непознату старију жену. Пришао јој је и рекао да је из вртића одвела погрешно дете, на шта ми је одговорила: "Ју, извин'те".
Касније смо чули да је та бака дошавши по свог унука запослене питала да ли је њено дете последње, и да су се оне понудиле да јој помогну да га спреми, после чега је повела погрешно дете.
Препоручујемо
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (2)