"ЈУНАЦИ АПРИЛСКОГ РАТА": Изложба у просторијама СУБНОР-а у Крагујевцу
У ПРОСТОРИЈАМА градске организације СУБНОР-а у Крагујевцу отворена је изложба „Јунаци априлског рата“.

Фото: Инфо служба Града Крагујевца
На овој фотодокументарној изложби, поред фотографија војника,цивилних жртава,родољуба, патриота, порушених мостова и фабрика, објављена су и имена погинулих о којима се дуго ништа није знало.
- Овом изложбом смо од заборава отргли све хероје и јунаке са намером да они трају кроз нас и да њиховом снагом чувамо нашу земљу данас - казао је Жељко Зиројевић, председник овдашњег СУБНОР-а и један од аутора изложбе.
Изложба је отворена поводом обележавања осам деценија од напада Немачке на Југославију.
Препоручујемо

У КРАГУЈЕВЦУ ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН АУТИЗМА: Крст на улазу у град осветљен плавом бојом
02. 04. 2021. у 18:39

НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА ПРУГА: У Крагујевцу представљен важан државни пројекат
02. 04. 2021. у 17:41

ВАКЦИНАЦИЈА У НАСЕЉУ ЛИЦИКА: Екипе Дома здравља у Крагујевцу на терену
01. 04. 2021. у 16:51

КЊИЖЕВНИ КВИЗ ПОВОДОМ ДАНА КЊИГЕ: Програм Народне библиотеке у Крагујевцу
31. 03. 2021. у 18:07

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (1)