ДЕЈАН УЗЕО ЈАКНУ И ОТИШАО: Нестао младић (29) из Врдника, породица моли за помоћ
ДЕЈАНУ Смиту (29) из Врдника изгубио се сваки траг у уторак после 13 часова, када је изашао из свог породичног дома, након што се вратио са посла.
НЕСТАЛИ Дејан Смит
Породица младића моле грађане да ако имају неке информације, јаве најближој полицијској станици како би се што пре пронашао Дејан.
- Када се вратио уторак са посла ушао је у собу, узео јакну и изашао напоље. Од тада не знамо где је. Његов нестанак пријавили смо полицији - каже за ''Новости'' очајни отац Мирослав.
Како каже отац несталог младића, Дејан никада није одлазио од куће а да се није јавио породици где се налази.
- Последњих дана смо приметили да је нешто растројен, није нам рекао разлог. Само да га пронађемо, ако има неки проблем решиће се - говори Мирослав.
Према речима Дејановог оца, он је у тренутку када је изашао из куће на себи имао сиве радне панталоне, бели дукс, црвене патике и црну јакну.
НЕСТАО Дејан Смит
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)