МАЛИШАНИ ЗАСАДИЛИ ДРВЕЋЕ: Еколошка радионица културног центра "Рибница" у Краљеву
У ДВОРИШТУ краљевачког Културног центра “Рибница“ одржана је еколошка радионица „Дрво живота“ на којој су учествовали ученици овдашње Основне школе „Свети Сава“ чиме је на симболичан начин обележен и Дан планете Земље.

ФОТО: КЦ Рибница
- Циљ ове радионице био је да деца науче како уз неке мале промене у свакодневном животу, променом одређених навика, могу да допринесу да наша планета изгледа лепше и чистије – каже Оливера Марјановић, водитељка радионице.
У склопу теоријског дела радионице разговарало се о значају дрвећа, сунчеве стветлости, колико је важно да нам реке буду чисте, о загађењу природе, значају рециклаже…
Иако су активно учествовали у теоријском делу, малишанима се, очекивано, више допао други, практични део радионице, јер су имали прилику да засаде два дрвета.
- Будимо одговорни и чувајмо планету! - у глас су на крају радионице поручили краљевачки малишани.
Препоручујемо

ОД КОРОНЕ ОБОЛЕЛЕ ЈОШ 34 ОСОБЕ: Опада број новозаражених на територији Краљева
22. 04. 2021. у 16:05

ПОТВРЂЕН 51 НОВИ СЛУЧАЈ: Епидемиолошка ситуација у Краљеву и даље неповољна
21. 04. 2021. у 16:02


ОПАДА БРОЈ НОВОЗАРАЖЕНИХ: На територији Краљева 39 нових случајева инфекције
19. 04. 2021. у 16:15

ПОНОСНО НОСЕ КРАЉЕВСКО ИМЕ: Краљевчани на пригодан начин обележили имендан свог града
19. 04. 2021. у 13:32

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)