ЕПИДЕМИЈА И ВАКЦИНАЦИЈА У ЈАГОДИНИ: Три особе преминуле од ковида за протекла 24 сата
БИТКУ са ковидом у Општој болници Јагодина у последња 24 сата изгубиле су три особе.

ФОТО: З. Рашић
На болничком лечењу на ковид-одељењима налази се 55 пацијената, од њих су два на респиратору.
Од 122 налаза са тестова, само седам је било позитивно на вирус корона.
Кад је о имунизацији реч, у јагодинској општини против ковида до сада је вакцинисано преко 16.000 грађана, од којих је око 13.000 примило обе дозе цепива. Јуче је 850 људи примило другу дозу вакцине „синофарм“ по позиву, а могућа је и вакцинација без позива једном од две доступне вакцине, „спутњик“ или „синофарм“. Имунизација грађана се обавља на две локације, у хали спортова и у Дому здравља. Овај најважнији посао, сем у граду, јуче се обављао и у три села те општине.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)