ОЛАКШИЦА ЗА ВОЗАЧЕ: Бесплатно паркирање током празника
ТОКОМ првомајског и ускршњег празника, од 30. априла до 5. маја, у Пожаревцу се неће наплаћивати паркирање.

Паркинг у Пожаревцу/ Фото: Д.Новковић
Оно ће бити бесплатно на свим уличним и блоковским паркинзима, као и на паркинзима затвореног типа.
Током пет празничних дана неће радити ни шалтерска служба у ЈКП „Паркинг сервис“.
Препоручујемо

АПЕЛ ЗА ВОЗАЧЕ: МУП послао важну поруку везану за предстојеће празнике
29. 04. 2021. у 14:13

ОБНОВА ПАРКИРАЛИШТА НА НОВОСАДСКОМ БУЛЕВАРУ: Нови асфалт, безбеднији паркинг
26. 04. 2021. у 14:19

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)