ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Од 209 узорака 36 позитивних, највећи број из Врања
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању од 209 јуче обрађених узорака из Пчињског округа, 36 је позитивних на коронавирус.
Фото: Д. Ристић
Од тог броја поново је највећи број из Врања њих 18, примећен је пораст новооболелих из Владичиног Хана где је регистровано осам нових случајева.
У Сурдулици је вирус потврђен код троје пацијената исто толико и у општинама Бујановац и Прешево, док је у Босилеграду код једне особе регистрован ЦОВИД 19.
Препоручујемо
НАСТАВЉА СЕ РЕВАКЦИНАЦИЈА МАКЕДОНАЦА У ВРАЊУ: Другу дозу примиће више од 200 грађана
04. 05. 2021. у 08:22
ПАДА БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ У КРАЉЕВУ: Позитивно још 12 особа, преминуо један пацијент
03. 05. 2021. у 15:51
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"
ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.
28. 12. 2025. у 08:48
Коментари (0)