ВЛАСОТИНЦЕ ПРЕДЊАЧИ: Благи пораст броја заражених короном у Јабланичком округу
НАЈВЕЋИ број заражених вирусом корона у последња 24 часа на подручју Јабланичког округа регистрован је у Власотинцу.

Фото: И. Митић
У овој општини лабораторијски је потврђено 14 од 31 позитивног налаза који су стигли у лесковачки Завод за јавно здравље. Укупно је тестирано 285 пацијената од чега у Лесковцу 154, а опаки вирус је потврђен код шест особа. Лебане има пет, а Медвеђа и Бојник по три новооболела.
Тренутно се чека на 29 резултата већ узоркованих особа, а међу новозараженима је по 11 запослених пацијената и пензионера, седам особа без посла и два ученика.
Препоручујемо

ХЕРОИНЕ НОВОГ САДА, СРЕЋАН ВАМ ВАШ ДАН! Градоначелникова порука медицинским сестрама
12. 05. 2021. у 11:13

ПОТВРЂЕНО 12 НОВОИНФИЦИРАНИХ: Епидемиолошка ситуација у Краљеву све стабилнија
11. 05. 2021. у 18:35

ЗАРАЖЕНЕ ЈОШ 23 ОСОБЕ: И даље неповољна епидемиолошка ситуација у Пиротском округу
11. 05. 2021. у 22:17

ДА ГРАД БУДЕ ЧИСТ И ЗЕЛЕНИЈИ: "Инжењери заштите животне средине" позивају Новосађане
12. 05. 2021. у 06:21

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)