КОВИД ПОД КОНТРОЛОМ: На територији Краљева стабилнија епидемиолошка ситуација
ПРЕМА извештају Завода за јавно здравље, од укупно 245 тестираних узорка назофарингеалног бриса са територије Краљева, девет је позитивно на ковид-19, саопштио је Градски кризни штаб.
Фото: Г.Ћ.
Током минулих 24 сата, како је саопштено, од последица короне преминуо је један пацијент са територије града на Ибру, тако да је до сада укупно 359 Краљевчана изгубило битку против овог вируса.
Од избијања епидемије у Краљеву је до сада званично потврђено 19.065 случајева инфекције, од којих је 7.188 регистровано од 18. фебруара ове године.
Препоручујемо
УКИНУТА ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА: Стабилизована епидемиолошка слика у Кладову
15. 05. 2021. у 11:13
ЛАВОВСКА БОРБА ЗА СВАКОГ ПАЦИЈЕНТА: Медицинске сестре и техничари – Јунаци нашег доба
15. 05. 2021. у 09:31
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)