САСТАНАК У ГРАДСКОЈ УПРАВИ КРУШЕВАЦ: Модернизација мреже управе за трезор

Софија Бабовић

21. 05. 2021. у 16:03

ФИЛИЈАЛА Управе за трезор у Крушевцу,али и представништва ове Управе Министарства финансија у другим општинама у Расинском округу ускоро би требало да буде реновиране речено је данас на састанку директора Управе за трезор Марка Гвера и градоначелница Јасмине Палуровић.

САСТАНАК У ГРАДСКОЈ УПРАВИ КРУШЕВАЦ: Модернизација мреже управе за трезор

ФОТО: ГУ

У Управи наводе да је у току модернизације целе мреже коју чине 34 филијале и 110 експозитура у Србији.

- У оквиру овог процеса у најскоријој будућности отпочеће реновирање филијале Управе у Крушевцу, реновирање шалтер сала у експозитурама у Александровцу, Варварину и Брусу где ће бити инсталиран и редомат – уређај којим се значајно утиче на смањење гужви и укида потреба грађана за чекањем у редовима-наводи Марко Гверо.

-Посебну пажњу посвећујемо равномерном развоју, са жељом да грађанима у сваком месту и општини где послују пруже једнако висок квалитет својих услуга.

На састанку у Градској управи поменуто је да грађани и привреда имају могућност да на свим шалтерима Управе за трезор плаћају рачуне и дажбине без накнаде или уз најнижу провизију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске

АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.

13. 02. 2026. у 09:12

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

ЗМИЈАНАЦ - НЕ ЋУТИ: Чоли су због РЕКЕТА бацили бомбу! Не ваља ништа, лоше је време - подсећа на неко прошло...