Атлетска репрезентација Србије

ЛУКА ТРЕЋИ СВИХ ВРЕМЕНА: Млади атлетичар на Купу Србије у скоку у даље прексочио 8,14 м

ЛУКА ТРЕЋИ СВИХ ВРЕМЕНА: Млади атлетичар на Купу Србије у скоку у даље прексочио 8,14 м

ПОДВИГ Луке Бошковића на Купу Србије у Краљеву. Један од наших најталентованијих атлетичара у скоку удаљ скочио је 8,14 метара и тако поставио трећи најбољи резултат у Србији свих времена.

07. 06. 2026. у 15:41

АНГЕЛИНА СКАЧЕ У РАБАТУ: Наша најбоља атлетичарка у мароканској престоници јури прве бодове у Дијамантској лиги

АНГЕЛИНА СКАЧЕ У РАБАТУ: Наша најбоља атлетичарка у мароканској престоници јури прве бодове у Дијамантској лиги

АНГЕЛИНА Топић у Мароку отвара летњу сезону. Наша рекордерка у скоку увис сутра (19.25) ће покушати да оствари што бољи резултат на митингу Дијамантске лиге у Рабату.

30. 05. 2026. у 13:58

ТОПИЋ ГЛЕДА КА БИРМИНГЕМУ: Наша најбоља атлетичарка завршила припреме у Измиру и очекује врхунац сезоне на Европском првенству

ТОПИЋ ГЛЕДА КА БИРМИНГЕМУ: Наша најбоља атлетичарка завршила припреме у Измиру и очекује врхунац сезоне на Европском првенству

АНГЕЛИНА Топић је архивирале светско сребро са дворанског СП у пољском Торуњу и већ гледа ка Бирмингему, где ће се одржати Европско првенство од 10. до 16.августа. Наша најбоља атлетичарка је заједно са друговима из репрезентација, Александријом Митровић и Луком Бошковић завршила припреме у турском Измиру и полако се окреће такмичењима која је очекују овог лета.

07. 05. 2026. у 23:05

СКАЧЕ И АНГЕЛИНА: Наша најбоља атлетичарка учествоваће на Београдском митингу у дворани на Бањици

СКАЧЕ И АНГЕЛИНА: Наша најбоља атлетичарка учествоваће на Београдском митингу у дворани на Бањици

НАША најбоља спортисткиња у прошлој година Ангелина Топић потврдила је учешће на Београдском митингу, који је се одржати 11.фенруара у Атлеској дворани на Бањици. Бронзана у скоку у вис са СП у Токију тако ће се придружити нашим најбољим атлетичарима, али и светским звездама, које ће се надметати на митингу, који има "златни" статус из календара Светске атлетике.

23. 01. 2026. у 12:51

МИЛИЦА СЕ ПОЗЛАТИЛА: Атлетска репрезентација Србије 10. после првог дана екипног Европског првенства

МИЛИЦА СЕ ПОЗЛАТИЛА: Атлетска репрезентација Србије 10. после првог дана екипног Европског првенства

АТЛЕТСКУ репрезентацију Србије сутра, другог дана екипног ЕП Друге дивизије у Марибору очекује жестока борба за опстанак. „Орлови“ су после првог дана 10. у конкуренцији 16 селекција и немају велику предност у односу на Кипар, Бугарску и Летонију, који су тренутно испод црте.

28. 06. 2025. у 21:56

ВИЛАГОШ ДРУГА У ОСЛУ: Наша рекордерка била сјајна у бацању копља на митингу Дијамантске лиге

ВИЛАГОШ ДРУГА У ОСЛУ: Наша рекордерка била сјајна у бацању копља на митингу Дијамантске лиге

АНДРЕА Вилагош освојила је друго место у бацању копља на митингу Дијамантске лиге у Ослу. Наша рекордерка је после треће серије водила са хицем 63,78 м, али ју је у петој претекла Јапанка Харука Китагуши – 64,63 м. Трећа је била Џо-Ен де Плесис из ЈАР (62,77 м), а четврта Гркиња Елина Ценгко – 62,61 м.

12. 06. 2025. у 22:43

ВИЛАГОШ БАЦА У ОСЛУ: Једна од наших најбољих атлетичарки у финалу бацања копља на митингу Дијамантске лиге

ВИЛАГОШ БАЦА У ОСЛУ: Једна од наших најбољих атлетичарки у финалу бацања копља на митингу Дијамантске лиге

ЈЕДНА од нашој најбољих атлетичарки Адриана Вилагош такмичиће се сутра на митингу Дијамантске лиге у Ослу. Наша рекордерка у бацању копља од 20.48 бориће се за прво место.

11. 06. 2025. у 21:10

МИЛИЦА СЕ ПОЗЛАТИЛА: Наша атлетичарка је на митингу у италијанском Роверету освојила прво месту у скоку у даљ

МИЛИЦА СЕ ПОЗЛАТИЛА: Наша атлетичарка је на митингу у италијанском Роверету освојила прво месту у скоку у даљ

МИЛИЦИ Гардашевић посрећио се Роверето. Наша скакачица у даљ је на митингу у Италији, која је у оквиру Сребрног континенталног тура, освојила прво место скоком од 6,72 м. Друга је била Бугарска Пламена Миткова (6,69 м), а трећа Американка Кванеша Буркс - 6,58 м.

03. 06. 2025. у 13:09

ДВА ЗЛАТА И ТРИ СРЕБРА: Наша атлетска репрезентација освојила пето место на Балканијади у дворани на Бањици

ДВА ЗЛАТА И ТРИ СРЕБРА: Наша атлетска репрезентација освојила пето место на Балканијади у дворани на Бањици

АТЛЕТСКА репрезентација Србије је на Балканијади у дворани на Бањици освојила пет медаља - два злата и три сребра. Шампионке Балкана постале су Александрија Митровић у троскоку (13,59 м, лични рекорд) и Милица Гардашевоћ у скоку удаљ - 6,47 м.

17. 02. 2025. у 13:24