парохијски дом

СЛЕДИ РЕСТАУРАЦИЈА ЕНТЕРИЈЕРА САБОРНЕ ЦРКВЕ У НОВОМ САДУ: Покрајинска влада издвојила 50 милиона динара

СЛЕДИ РЕСТАУРАЦИЈА ЕНТЕРИЈЕРА САБОРНЕ ЦРКВЕ У НОВОМ САДУ: Покрајинска влада издвојила 50 милиона динара

ПРЕДСЕДНИЦА Покрајинске владе Маја Гојковић обишла је данас Саборну цркву Светог великомученика Георгија у Новом Саду и састала се са митрополитом бачким Иринејем, те овом приликом најавила почетак конзерваторско-рестаураторских радова на ентеријеру једног од најзначајнијих православних храмова у Србији.

12. 06. 2026. у 15:43