Иранка

НОБЕЛОВКА ИЗАШЛА ИЗ БОЛНИЦЕ:  Иранка Наргес Мохамади бољег здравља

НОБЕЛОВКА ИЗАШЛА ИЗ БОЛНИЦЕ: Иранка Наргес Мохамади бољег здравља

ДОБИТНИЦА Нобелове награде за мир, Иранка Наргес Мохамади (54), пуштена је из болнице у Техерану после више од две недеље, пренео је Ен-Би-Си њуз. Пошто је изгубила свест, хитно је пребачена из затвора у болницу на северозападу Ирана, а после десетак дана, у клинику у Техерану.

18. 05. 2026. у 16:29

Иранка хитно пребачена из затвора у болницу! Брат нобеловке очајан: Живот јој је у опасности, потребни су јој...

Иранка хитно пребачена из затвора у болницу! Брат нобеловке очајан: Живот јој је у опасности, потребни су јој...

ЗАТОЧЕНОЈ добитници Нобелове награде за мир, Иранки Наргес Мохамади, која је прошле недеље пребачена из иранског затвора у болницу, хитно је потребна специјализована лекарска нега ради болести срца због које јој је угрожен живот, изјавио је данас њен брат.

04. 05. 2026. у 15:57