ЛАК ПОСАО ЗА "ХУПСЕ": Шамрок - Дрогеда
НАЈУСПЕШНИЈИ клуб у Ирској састаје се са екипом из округа Лаут у оквиру 24. кола Премијер дивизије.
Foto: Profimedia
"Хупси" играју одлично у првенству везали су три узастопне победе уз гол-разлику (4:1). Водећи су тим на табели са 51 бодом шест више од другопласираног Дандалка.
Домаћин је у минулом међусобном мечу изгубио од данашњег ривала са (0:1). Апсолутни је фаворит пред својим навијачима и саветујемо да кеца појачате са 2-5 голова на утакмици.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРИЛИКА ЗА ПОПРАВНИ: Хановерова битка са "гусарима" за прве бодове у новој сезони
23. 07. 2022. у 09:11
ШОК: Две трећине запослених у Арсеналу ОДБИЛО карту за финале Лиге шампиона!
Најновије вести из фудбала су врло занимљиве.
19. 05. 2026. у 17:00
И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!
Међународна агенција за интегритет тениса (ИТИА) суспендовала је шест тенисера и једног тренера због кршења антикорупцијских правила тениса. Уз то, коригована је и казна за једног Хрвата који ће сада "само" шест и по година морати да буде ван свих тениских дешавања.
19. 05. 2026. у 16:42
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
Коментари (0)