БИЋЕ ВАТРЕ НА "ДЕТЕЛИНАРИ": "Шерпаши" шест мечева без тријумфа!
28. 09. 2022. у 09:25 >> 09:26
ЕКИПА Новог Сада дочекује Металац из Горњег Милановца у мечу 11. кола Прве лиге Србије.
Повезане вести
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: Тикет са ВЕЛИКОМ квотом и још већим ДОБИТКОМ!
ПРЕДЛОЗИ који могу донети одличан профит.
08. 04. 2026. у 10:45
Најновије из рубрике
РУТИНСКА ПОБЕДА ШАМПИОНА: Последња провера "гаучоса" пред почетак Мундијала
АКТУЕЛНИ шампиони света брусе форму за одбрану трона, а последњи тест пред почетак турнира Аргентина ће имати у Оберну (Алабама), где на стадиону Џордан-Хер дочекује селекцију Исланда.
09. 06. 2026. у 13:29
ХАОС У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Стари селектор добио отказ после пораза од Србије, нови још лута у избиру играча и тактике
ГЕНЕРАЛНА проба пред сам почетак Мундијала затећи ће селекције Саудијске Арабије и Сенегала на тлу Тексаса, где ће одмерити снаге у последњем припремном мечу.
09. 06. 2026. у 13:24
МАЂАРСКА СЕ ПОДМЛАЂУЈЕ: Казаси ослабљени долазе у Дебрецин
МАЂАРСКА и Казахстан ће у уторак вече на стадиону у Дебрецину ставити тачку на текућу сезону утакмицом која за обе селекције представља почетак дугог процеса ревитализације.
09. 06. 2026. у 13:10
РУСИ ИЗГЛЕДАЈУ УИГРАНО И СТАБИЛНО: Тринидад и Тобаго долази у Калињинград у очајном моменту
САНКЦИЈЕ које русија трпи од УН због специјалне војне операције у Украјини приморавају "зборнају команду" да форму одржава искључиво кроз пријатељске утакмице, а следећи ривал који стиже на стадион у Калињинграду је селекција Тринидада и Тобага.
09. 06. 2026. у 12:55
РАЗМАХАЛА СЕ "БЕЛА КРИЛА": Пех за пехом прати "пастуве"
НА крилима успеха у пријатељским утакмицама Белорусија дочекује Буркину Фасо на Националном стадиону у Минску.
09. 06. 2026. у 12:13
Коментари (0)