АРГЕНТИНА СИЛОВИТА У ГРУПНОЈ ФАЗИ: ''Небескоплави'' правдају улогу фаворита
ДОМАЋИН Светског првенства за играче до 20 година започиње нокаут фазу против неугодне Нигерије.
Фото Profimedia
Аргентина се прошетала кроз групу ''А'' и са три победе је заузела прво место. Редом је била боља од Узбекистана, Гватемале и Новог Зеланда уз гол-разлику 10:1 на тим утакмицама.
''Небескоплави'' су по букмејкерима уз Бразил главни фаворити за освајање такмичење, до сада су то оправдали и надају се да могу да понове успех сениора који су крајем прошле године освојили Светско првенство у Катару.
Са друге стране, Нигерија је такође пружила доста добре игре у групи ''Д''. На отварању је рутински савладала Доминиканску Републику са 2:1, након тога је изненадила Италију головима Салема Фага и Јуде, да би у последњем колу посрнула против Бразила (0:2).
''Супер орлићи'' су заузели треће место у групи због лошије гол-разлике од Бразила и Италије (сви имали по шест бодова), а нису имали среће ни на жребу, али чета Ладан Бозоа има квалитет и показала је да уме да буде јако неугодан противник.
Верујемо да ћемо гледати једну неизвесну утакмицу, али очекујемо да хук са трибина ''Сан Хуан дел Бисентенарио'' погура Аргентину у четвртфинале.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији зa Android i iOS
НАШ ТИП: 1 (квота 1,70)
Препоручујемо
СРПСКО ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Може ли ''вучица'' да прекине перфектан скор Севиље?
31. 05. 2023. у 12:04 >> 12:04
АЛЕКСА АВРАМОВИЋ ДОБИО ДЕТЕ! Ево које име су он и жена одабрали - и одушевили многе!
Најновије вести из кошарке - прилично су радосне.
11. 01. 2026. у 12:09
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
"ПРИПАДА НАМА - НЕ ДАНСКОЈ, НИ САД" С Гренланда послата јасна порука: "Нико нема право да одлучује уместо нас"
ЛИДЕРИ пет највећих политичких партија Гренланда објавили су заједничко писмо у којем наглашавају да Гренланд није део ни САД ни Данске, већ да припада Гренланђанима, и да захтевају од Сједињених Америчких Држава да немају никакву контролу над тим острвом.
10. 01. 2026. у 11:52
Коментари (0)