НЕ ЗНА СЕ КО ЈЕ У ГОРОЈ ФОРМИ: Кембриџ седам мечева без победе, Колчестер везао три пораза

О. М.

17. 10. 2023. у 11:20

КОЛЧЕСТЕР гостује Кембриџ јунајтеду у другом колу групне фазе енглеског Лига трофеја. Утакмица се игра на Аби стадиону у Кембриџу од 20 часова.

Foto AP

Обе екипе су поражене у првом колу. Колчестер убедљиво 5:0 од комбинованог тима резервиста и омладинаца Тотенхема, а Кембриџ 2:0 од Питербороа.

Такође и једни и други су у очајној форми. Кембриџ је у серији од седам утакмица без победе. У првих шест кола Лиге један имали су половичан учинак од по три победе и пораза, да би у наредних шест освојили само три бода. У Лига купу заустављени су већ на старту пошто је на пенале бољи од њих био четвртолигаш Сатон.

Колчестер је везао три пораза у Лиги два, а у последњих шест кола остварио је само једну победу и то 5:4 над тадашњим лидером Нотс каунтијем.

У претходном колу доживели су катастрофу од Форест грина. Држали су се некако (0:1) до 47. минута када су остали са играчем мање, а онда су домаћи убацили у вишу брзину и постигли још четири гола.

Кембриџ и Колчестер су до пре две године играли заједно у Лиги два, а "студенти2 су имали много више успеха у међусобним сусретима. Само два пута је победио Колчестер у последњих десет сусрета, док је пет пута славио Кембриџ, уз три ремија.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,80)

ДРАМА НА ЕУРО 2024! Полицајци на пуном стадиону извадили пиштоље, сви су гледали само у једно (ВИДЕО)

Европско првенство у фудбалу није имало само једну драму у суботу увече, када је страшно невреме на 20-ак минута прекинуло утакмицу Немачка - Данска, већ и још једну, мало касније.

30. 06. 2024. у 14:55