МОГУ ЛИ БИВШИ ИГРАЧИ ПАРТИЗАНА ДА ПОМРСЕ РАЧУНЕ ''ЦРНО-БЕЛИМА''? Домаћин би да се врати на победничку стазу
У последњој утакмици десетог кола турске Суперлиге, Бешикташ ће дочекати Газијантеп (18:00).

Foto: Profimedia
Домаћин игра променљиво ове сезоне, тренутно је шести на табели и освојио је 16 бодова на девет одиграних утакмица.
Протеклог викенда имао је велики градски дерби у којем са састао са Галатасарајем. Мауро Икарди је био у главној улози са два поготка која су погурала Галату ка победи, мада вреди напоменути да је Бешикташ од 40. минута играо са играчем мање након искучења Гунока (2:1).
Генерално ове године, највећи проблеми ''црно-белима'' су игре у гостима јер код куће немају пораз. На четири меча пред својим навијачима остварили су три победе уз реми, док су у гостима доживели чак три пораза на пет мечева успут сакупивши само шест бодова.
Са друге стране, Газијантеп је успео да утекне из зоне испадања тријумом над Анатлијом у последњем колу (1:0).
Занимљиво је да гости нису одиграли ниједан реми ове сезоне, већ су остварили три победе и доживели чак шест пораза.
Редовни у саставу госта из кола у коло су бивши играчи Партизана, Лазар Марковић и Марко Јевтовић који ће данас покушати да помрсе рачуне истанбулким ''црно-белима'' и тако наставе сјајан ритам са својим тимом који је славио на три од претходна четири меча.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 1 (квота 1,45)
Препоручујемо

ФИОРЕНТИНА ''РАЗНЕЛА'' ЧУКАРИЧКИ: Може ли сличну партију поновити на ''Олимпику''?
30. 10. 2023. у 19:15 >> 19:15

"ШОК ТЕРАПИЈА" ЦРВЕНО-БЕЛИХ? Алексина енергија може бити пресудна!
30. 10. 2023. у 13:46 >> 13:46

ОПЕТ СМО ПРОШЛИ! Данас јуримо трећи у низу - ево предлога за понедељак
30. 10. 2023. у 07:29

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!
Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.
06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

СВЕТИСЛАВ ПЕШИЋ ОТКРИО ТАЈНУ! Ево зашто је Србија шокантно испала са Евробаскета!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, настављено је уз драматичну утакмицу Србија - Финска у осмини финала, а селектор "орлова" Светислав Пешић је потом одржао конференцију за штампу која је била - баш у његовом стилу.
06. 09. 2025. у 23:21 >> 23:20

НИСУ САМО ЗАБРАНИЛИ СРПСКЕ ЗАСТАВЕ! Ево шта су Летонци још урадили Србима пред меч у Риги!
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије у Риги је савладала Летонију 1:0, а меч није прошао без прљавих игрица.
06. 09. 2025. у 19:04
Коментари (0)