ЛАК ЗАДАТАК ЗА ''ЦРВЕНЕ ЂАВОЛЕ'': Новајлија нема шта да тражи у престоници

В.М.

27. 02. 2024. у 09:45

ФУДБАЛЕРИ Ал Ахлија ће у заосталој утакмици петог кола дочекати Баладијат (18.00).

ЛАК ЗАДАТАК ЗА ЦРВЕНЕ ЂАВОЛЕ: Новајлија нема шта да тражи у престоници

Foto: Profimedia

Домаћин је традиционално главни фаворит за освајање титуле која би му била 44. у богатој историји клуба. 

Тренутно је десети на табели и заостаје 12 бодова за лидером, што је доста мала разлика с обзиром на то да је одиграо чак осам утакмица мање од њега због обавеза у међународним такмичењима.

Последњи меч ''црвени ђаволи'' су одиграли пре четири дана када у оквиру афричке Лиге шампиона савладали Медаму са 1:0, а захваљујући том тријумфу преузели су прво место у групи ''Д'' успут направивши велики корак ка пласману у нокаут фазу.

Са друге стране, Баладијат је ове сезоне ушао у Премијер лигу из нижег ранга. Добро је отворио првенство, али у последње време је доживео пад у форми и на минулих пет утакмица доживео је чак четири пораза.

Ипак, оно што је битно за госте је да су изван зоне испадања, тренутно су 13. и имају пет бодова више од Араб контракторса који је први тим испод црте.

Баладијат је имао великих проблема са релизацијом, али изгледа да их је донекле решио јер је у прошлом колу у поразу од Кермика Клеопатре три пута тресао мрежу (3:5).

Све сем кеца би било велико изненађење.

НАШ ТИП: 1&2+ (квота 1,50)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао

Откако је допинг афера почела да се везује уз његово име где год да се појави, Јаник Синер је углавном "ћутао и радио". Вимблдон 2025 је место на које је стигао не би ли показао зашто је најбоље рангиран на АТП листи и поред суспензије коју је "одрадио". Али, сада то не чини као иначе, "ћутећи",

26. 06. 2025. у 15:26

Коментари (0)

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао