БОДОВИ ПОТРЕБНИЈИ ДОМАЋИНУ; АЛИ: Лоша одбрана и катастрофалан биланс са екипама из врха табеле чин Хофенхајм аутсајдером
РБ ЛАЈПЦИГ гостује Хофенхајму у 32. колу немачке Бундеслиге. Пошто су гости већ осигурали плсман у Лигу шампиона наредне јесени, меч много више значи домаћој екипи.
Фото: EPA-EFE/RONALD WITTEK
Хофенхајму се "отворило" место у Лиги конференција а можда и Лиги Европе, када је постало јасно да ће Бундеслига добити и пету визу за Лигу шампиона. Сада седми сигурноиде у Лигу конференција, (ако Бајер освоји дуплу круну и осми ће), а Хофенхајма само гол-разлика дели од те позиције коју тренутно држи Аугзбург.
Такође, седмопласирани Фрајбург има само бод више, али треба рећи да иза леђа вребају Хајденхајм и Вердер са по три бода мање, док Волфсбург са три мање од овог двојца има само теоретске шансе и заправо више стрепи за опстанак него што се нада Лиги конференција.
Проблем Хофенхајма пред ову утакмицу је што игра очајно против екипа из врха табеле, са десет пораза у 12 утакмица. Додатни проблем против јако ефикасне екипе каква је Лајпциг (трећи најефикаснији напад иза Бајеровог и Бајерновог) чини лоша одбрана која је поклекла чак 63 пута - само Дармштат има гору у целој лиги.
Лајпциг је у прави час ушао у форму са четири узастопне победе и шест у последњих седам кола - изгубили су бодове само у ремију без голова против Мајнца.
НАШ ТИП: 2&3+ (квота 1,77)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
КАКВА ИСПАЛА! Новак Ђоковић му обећао да ће доћи на опроштај, а онда отишао у Атину
ЧЕКАО је чекао и није дочекао!
06. 11. 2025. у 14:30
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
У ЈЕКУ СКАНДАЛА! Вујадин Савић повукао радикалан потез
Вујадин Савић је донео одлуку да напусти Србију и то на дужи временски период. Разлог за то су сва дешавања која се везују уз његово име и жеља да зашитити породицу од свих тим натписа, спекулација...
06. 11. 2025. у 11:52
Коментари (0)