НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за недељу

В.М.

14. 07. 2024. у 08:10

РЕДАКЦИЈА ТИП-а вам је за данас спремила следеће предлоге.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за недељу

FOTO: AP/Tanjug

Недеља

18.00 Клуж - Динамо Букурешт 1 (1,50)

21.00 Шпанија - Енглеска ГГ (2,12)

2.00 Аргентина - Колумбија Г1+ (1,70)

Укупна квота: 5,41

Клуж жели да се врати на трон румунског фудбала, највећи ривал за титулу му је ФКСБ који је јуче одиграо 1:1 са Универзитатеом, домаћин то мора искористити и одмах направити разлику од плус два у односу на браниоца титуле.

Шпанија цео турнир игра изузетно офанзивно, а Енглези су показали да су нападачки потентни када им се противник отвори или када јуре резултат, ГГ је реалан тип и вреди га пробати због сјајне квоте.

Колумбија се уздала у своја нападачке способности током читаве Копа Америке, највећи је хит првенства и верујемо да у финалу може бар једанпут пронаћи пут до мреже сјајног Емилијана Мартинеза који ће урадити све у својој моћи да их заустави.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

Коментари (0)

СТАЗЕ КОСМЕТА - ЂАКОВИЦА: Ко срцем мрзи тај је у затвору, ми смо на слободи... (ВИДЕО)