ЈУРИМО ХЕТ-ТРИК! Ево ТИП тикета за понедељак

В.М.

05. 08. 2024. у 08:05

ПОНОВО смо били прецизни, сва три предлога су дошла рутински и не планирамо да станемо.

ЈУРИМО ХЕТ-ТРИК! Ево ТИП тикета за понедељак

Фото Profimedia

Добитни тикет можете видети ОВДЕ, а ево и данашњих предлога.

Понедељак

19.00 Вејле - Нордшеланд X2&|1+||1+ (1,85)

19.00 Спартак Москва - Крила совјетов 1 (1,53)

20.15 Олимпија Љубљана - Нафта 1&2+ (1,50)

Укупна квота: 4,25

Вејле и Нордшеланд играју на голове на старту сезоне, а поред тога сматрамо да су гости квалитетнији тим и због тога предлажемо дуплу шансу на њих уз голове.

Након уводног пораза, Спартак нашег Дејан Станковића је уписао по победу у првенству и купу, руски великан полако хвата залет и верујемо да ће уписати нов тријумф против просечне екипе Криле совјетова.

Олимпија игра сјајно, на припремама је везала пет победа, док је такмичарски део сезоне отворила са четири узастопна тријумфа, Нафта нема шта да тражи у престоници.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол

Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.

13. 03. 2025. у 17:44

УБИЈЕН ТИМУР АМИРОВ: Тренер погинуо у Украјини пола године након што му је тамо рођени брат изгубио живот

УБИЈЕН ТИМУР АМИРОВ: Тренер погинуо у Украјини пола године након што му је тамо рођени брат изгубио живот

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

13. 03. 2025. у 17:43

Коментари (0)

ДОМИНАЦИЈА НИКЕ ПРЕВЦ: Словенка оборила светски рекорд (ВИДЕО)