РОВЕРСИ ЗА ЧЕТВРТУ ПОБЕДУ У НИЗУ: Траже је против не баш гостољубивог домаћина
ЛИДЕР енглеске лиге два Донкастер гостује Харогејту у шестом колу. Утакмица се игра од 21.00 на стадиону "Ексесајз".

Профимедиа
Донкастер тражи своју четврту узастопну победу у свим такмичењима. Они су поражени само једном ове сезоне у Лиги два и то у другом колу на гостовању Њупорту када је домаћин преокренуо са 0:1 на 3:1.
Роверси су се у последње време мучили са Харогејтом, не успевши да победе у последње четири утакмице. Током те серије Донкастер је изгубио три пута уз гол-разлику 3:8. Међутим, тренутна форма сугерише да би могли да прекину тај тренд у четвртак.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Менаџер Грант Макан води Донкастер на чело табеле са 12 бодова, бод испред Нотс каунтија после пет утакмица, захваљујући победи од 1:0 над Џилингамом у суботу, када је Били Шарп постигао одлучујући гол у 30. минуту. Роверси нису само на врху табеле Лиге два, већ су победили Хадерсфилд у првом колу Лига трофеја прошле недеље, када је Џо Ајронсајд постигао победнички гол за 2:1.
Након трећег пораза у свом петом лигашком наступу, Харогејт тренутно заузима 20. место у Лиги два са само четири бода. У суботу су изгубили од Челтенама са 1:0, касним голом Тома Бредберија.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
НАШ ТИП: 2&2+ (квота 2,04)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
Препоручујемо

"ЦРВЕНИ ЗМАЈЕВИ" ГРАБЕ КА ТРЕЋОЈ УЗАСТОПНОЈ ПРОМОЦИЈИ: Холивудске звезде се не шале са својим велшким пројектом
10. 09. 2024. у 08:50 >> 11:12

ПОСЛЕ СЕНЗАЦИОНАЛНОГ УСПЕХА САН МАРИНА: Све мање екипа које никада нису играли изнад дивизије Д у Лиги нација
19. 11. 2024. у 15:44 >> 14:14

РЕПРИЗА ФИНАЛА КОПА АМЕРИКЕ: Сада је друга песма, Колумбија је непобедива код куће
10. 09. 2024. у 10:05

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
29. 06. 2025. у 12:13

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?
Звезда португалске репрезентације и ФК Ал Наср, Кристијано Роналдо, и његова девојка Георгина Родригез већ годинама важе за један од најчувенијих парова који се, притом, упознао као у бајци. Али, може бити - да је све то била лаж...
29. 06. 2025. у 12:42
Коментари (0)