"ЛАВОВИ" У СЛОБОДНОМ ПАДУ: Болоња није баш идеалан противник за прекид серије пораза и оверу пласман у доигравање
СПОРТИНГ дочекује Болоњу у одлучујућој утакмици лигашког дела Лиге шампиона.

Фото Profimedia
Одлучујући је за лисабонске "лавове" док је за Болоњу ова прича одавно завршена. Чак ни победа у прошлом колу и реми у шестој рунди нису имали значаја за Болоњезе који у најбољем случају могу до баксузног 25. места.
А Спортинг је себи загорчао живот оног тренутка када је пустио Рубена Аморима у Манчестер јунајтед (а најгоре у целој тој причи је што ни Јунајтед није ништа добио његовим доласком).
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Послењи добар резултат у Лиги шампиона донео је баш Аморим, победом од 4:1 над Манчестер ситијем (касније је нешто слично поновио и у Јунајтеду, као једна од ретких светлих тачака његовог кратког боравка на Олд Трафорду).
После тога за Спортинг су уследила три пораза у елитном европском клупском такмичењу, која су екипу која је била на добром путу ка осмини финала гурнули на ивицу провалије.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Спортинг је истина и даље у зони пламана у доигравање, али са десет бодова, само два више од Манчестер ситија и загребачког Динама, победа над Болоњом је императив. Додуше, бод може да буде довољан јер Динамо има очајну гол-разлику (захваљујући катастрофи од Бајерна (2:9).
С друге стране, растерећена Болоња ушла је у серију добрих резултата. Од последњих 11 утакмица изгубили су само једну и то несрећно од Вероне, када су са играчем мање аутоголом у 90. минуту поражени са 3:2. У међувремену су играли ерешено са Интером, Јувентусом и Бенфиком, добили Дортмунд и Фјорентину, да не помињемо Монцу два пута и Венецију.
Спортинг код куће у Лиги шампиона или побеђује или губи. Само једном у последња 24 меча на "Жозе Алвеладеу" играли су нерешено и то је било пре седам година. Ако треба да бирамо између 2кеца2 и двојке овде, ближи смо одлуци да иргамо на домаћина.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,58)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

ТРАМП НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта се десило у Белој кући (ВИДЕО)
Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, доживео је у Белој кући да буде - изненађен.
09. 03. 2025. у 23:05

РУСКИЊА ШОКИРАЛА СВЕТ: Ухваћена да ради ово - и нико не може да дође себи
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, није једина ствар која је "руска", а која ових дана заокупљује пажњу светске јавност.
09. 03. 2025. у 22:24

ПОЉСКА (ОПЕТ) ЗАПАЊИЛА РУСЕ: Уследила хитна реакција
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - позитивне су по Руску Федерацију, али уз једну "пољску зачкољицу".
09. 03. 2025. у 12:27
Коментари (0)