ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ КАНАРИНЦИ ВРАТЕ НА ПОБЕДНИЧКУ СТАЗУ: Можда су у главамa већ на реваншу са Бенфиком, али новајлија у лиги је лак плен

Оља Мркић

23. 08. 2025. у 11:03

КОЏАЕЛИ се вратио у Суперлигу после дугих 16 година паузе, али имају доста проблема "керфези" на старту нове сезоне.

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ КАНАРИНЦИ ВРАТЕ НА ПОБЕДНИЧКУ СТАЗУ: Можда су у главамa већ на реваншу са Бенфиком, али новајлија у лиги је лак плен

Foto: Profimedia

После два минимална пораза у прва два кола очекује их најтежи огући испит - гостовање Фенербајхчеу.

Гол Коџаелиспора чува бивши голман Партизана Александар Јовановић, који је у прва два кола примио по један гол и остварио 67 одсто успешности одбрана.

Фенербахче је због обавеза у квалификацијама за Лигу шампиона одложио једна меч, а у другом је одиграо без голова пртив Гецтепеа. Ту је можда шанса и за Коџаели јер "канаринце" за четири дана очекује реванш против Бенфике након што је у првом мечу виђен реми без голова.

Жозе Морињо је током лета добио озбиљна појачања за напад на титулу. У офанзивној линији сада има два правa голгетерa – Џона Дурана и Јусефа Ен-Несирија. Поред њих двојице, претњу по противнчки гол  чине Фред, Амрабат и Талиска који су најзаслужнији што је у полуфиналу плеј-офа за ЛШ "разнет" Фејенорд.

Фенербахче је екипа која игра изузетно брзо и често напада противничку мрежу. „Канаринци“ константно врше притисак, упућују велики број удараца ка голу, и јасно је да Коцаелиспор, као новајлија без искуства и довољне уиграности, тешко може да пружи озбиљнији отпор.

НАШ ТИП: 1-1 (kvota 1.92)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено како је Никола Јокић, да ли су пукли лигаменти колена и колико ће га ова повреда коштати!

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено како је Никола Јокић, да ли су пукли лигаменти колена и колико ће га ова повреда коштати!

Повреда коју је Никола Јокић доживео на последњој НБА утакмици Денвер нагетса у 2025. години изазвала је лавину реакција. Али, сви су чекали само једно - шта кажу лекари. И, дошао је и тај тренутак.

30. 12. 2025. у 17:35

Коментари (0)

2025. НЕЋУ ПАМТИТИ ПО ДОБРОМ: Ацо Пејовић проговорио о великим губицима - Не могу заборавити такве ствари