ТИП ИЗ КИЦБИЛА: Португалац против неугодног Чеха на самом старту!
ЖОАО Соуза и Вит Коприва састаће се у првом колу Кицбила.

Фото Profimedia
Турнир у Аустрији се игра на шљаци, а у уводној рунди имамо окршај двојице тенисера који обожавају да играју на истој.
Португалац има чак и један освојен турнир на овој подлози (Ешторил 2018).
Бивши 28. рекет света је у катастрофалној форми, везао је седам пораза, а последњи је забележио прошле недеље у Гштаду.
Са друге стране чешки тенисер је до главног жреба дошао преко квалификација где је избацио два анонимуса, Лукаса Нојмајера и Александра Шевченка.
Ови ривали се до сада нису састали, а наша процена је да ће у првом сету пасти понуђени број гемова.
НАШ ТИП: 8-10 (квота 1,52)
Препоручујемо

ЗАПАД ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадило 190.000 Руса
Откако је почео рат у Украјини, Русија се у вестима нађе, бар када се о спорту ради, углавном због санкција који трпе њени спортисти. Али, нешто несвакидашње за Запад приредило је 190.000 Руса.
03. 08. 2025. у 20:00

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!
Да је Србија земља кошарке - знају сви. Или скоро сви. А од данас то свакако зна и Албанија.
03. 08. 2025. у 16:35

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас
Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.
03. 08. 2025. у 17:21
Коментари (0)