РЕПРИЗА ФАЈНАЛ-ФОРА: Душебајеви и дружина имају рецепт!

М.М.

27. 09. 2023. у 07:58

ВИВЕ Кјелце и ПСЖ одмериће снаге у трећем колу Лиге шампиона.

РЕПРИЗА ФАЈНАЛ-ФОРА: Душебајеви и дружина имају рецепт!

Foto: Profimedia

Изабраници Таланта Душебајева су прошле године заустављени у финалу најелитнијег европског такмичења од стране Магдебурга.

Вицешампиони Европе су на почетку сезоне 2023/2024. уписали пораз од Олборга, да би недељу дана касније савладали екипу Колстада.

У претходна два кола највише се истакао Шимон Шићко који је постигао 16 голова, док је хрватски интернационалац Игор Карачић 10 пута затресао мрежу противника.

Први асистент екипе је један од најбољих десних бекова у последњих неколико година Алекс Душебајев.

Са друге стране Парижани су за сада стопроцентни, на самом старту су били бољи од Сегеда, док су касније лако изашли на крај са Загребом.

Камил Сипжак је први стрелац са 14 голова, док је омалени Лук Стејн постигао 10.

Ови ривали су се састали пре неколико месеци на фајнал-фору и тада је пољски представник славио резултатом 24:25.

Наша процена је да ћемо данас имати исти исход.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,85)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

23. 04. 2026. у 20:00

Русија разнела Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био без рукавица

Русија "разнела" Немице! Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био "без рукавица"

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... Руси се полако враћају и - први пут су за ривала имали и своје велике противнике на међународној сцени - аНемачка се у том спортском окршају није добро провела.

23. 04. 2026. у 13:30

Коментари (0)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ