НИКСИ ЗАУСТАВИЛИ "КРАЂУ БОЖИЋА": Тим из "Велике јабуке" је вечерас на тешком гостовању!

М.М.

27. 12. 2023. у 12:55

ИГРАЧИ Оклахоме и Њујорка ће одмерити снаге у ноћи између среде и четвртка.

НИКСИ ЗАУСТАВИЛИ КРАЂУ БОЖИЋА: Тим из Велике јабуке је вечерас на тешком гостовању!

Foto: Profimedia

Никси су обрадовали своје навијаче у божићној ноћи, савладали су Милвоки на свом терену резултатом 129:122. Иако су Бакси пре празничног спектакла славили такође у "Медисон сквер гардену", Никси нису желели да им Јанис и дружина "украду Божић".

У победи се највише истакао Џејлен Брансон са 38 погодака, док га је пратио Џулијус Рендл који је убацио 24 поена. Тим из "Велике јабуке" је тако стигао до 17. победе у сезони (17-12) и сада заузима шесту позицију на истоку.

Са друге стране Оклахома игра сјајно, у досадашњем делу такмичења уписала је 19 победа и 9 пораза, што је чини трећом најуспешнијом екипом на западу.

Наша процена је да ће домаћин вечерас уписати бодове.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,68)

ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ ДА УЖИВА БЕЗ СРБИЈЕ! Ево с киме је виђен Бастијан Швајнштајгер, Ана Ивановић му није ни крај памети

НЕ МОЖЕ ДА УЖИВА БЕЗ СРБИЈЕ! Ево с киме је виђен Бастијан Швајнштајгер, Ана Ивановић му није ни крај памети

"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне између њих двоје, али... Заправо, баш јесу. Сада свако од њих живи свој живот - а "Басти", притом, баш ужива.

14. 09. 2025. у 14:53

НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЋЕ ВИШЕ ИГРАТИ ЗА СРБИЈУ? Легендарни кошаркаш забринуо нацију, поменуо и Пешића

НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЋЕ ВИШЕ ИГРАТИ ЗА СРБИЈУ? Легендарни кошаркаш забринуо нацију, поменуо и Пешића

Након елиминације Србије са Европског првенства у кошарци све се гласније говори да Никола Јокић неће више наступати за Србију, а то је данас рекао и Жарко Паспаљ.

14. 09. 2025. у 13:45

Коментари (0)

ОБОЖАВАО ЈЕ СРБИЈУ! Убијени сарадник Трампа био уско повезан са Србима - и то кроз кошарку