ЕНДИЈА ЈЕ ЗАБРИНУО ПОРАЗ ОД АРГЕНТИНЦА: Француз у Мелбурну није стигао до главног жреба!
ЕНДИ Мари и Беноа Пер састаће се у првом колу Монпељеа.

FOTO: AP/Tanjug
Британски тенисер није добро отворио годину и не би било изненађујуће уколико би ово била његова последња сезона.
На самом старту је поражен у првом колу Бризбејна од Григора Димитрова, да би касније на Отвореном првенству Аустралије такође био елиминисан у првој рунди.
Бољи од њега у Мелбурну био је Аргентинац Томас Ечевери који је тријумфовао резултатом 3:0 (6:4, 6:2, 6:2).
Са друге стране Француз је поражен у квалификацијама за први гренд слема, а касније је изгубио и два меча на челенџерима.
Квалитет је на страни Ендија и верујемо да ће то оправдати на терену.
НАШ ТИП: 2:0 (квота 1,82)
ПОГЛЕДАЈТЕ СПЕЦИЈАЛ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

ДЕ РОСИ ПОКРЕНУО РОМУ: Нови тријумф би приближио вучицу пласману у Лигу шампиона
29. 01. 2024. у 08:06

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им "крива" Србија?!
Седамнаести март се у Србији обележава као дан погорма српског становништва на Косову и Метохији, због језивих догађаја на овај датум 2004. године догодили у јужној српској покрајини. Међутим, на тај исти дан - велико незадовољство влада у Албанији, и за то је тамошњим фудбалским навијачима, условно речено, "крива" Србија.
17. 03. 2025. у 17:15

ДЕО ЗАПАДА У НЕВЕРИЦИ: Откривено шта је Мађарска управо урадила за Русију
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном била скрајнута у међународном спорту. И то услед бројних санкција руским спортистима, било да се ради о екипној или појединачној конкуренцији. У појединачној је, истина, било и неких "попуста", под условом да постоји пристанак да се наступа као "неутрални" спортиста. Али, изгледа да су дошла нека друга времена.
17. 03. 2025. у 12:26

ПИКСИЈЕВО "ПРЕВАСПИТАВАЊЕ" МОЖЕ ДА ПОЧНЕ: "Кривац" први дошао на припреме "орлова" пред одлучујуће утакмице баража Србија - Аустрија
Србија и Аустрија играју бараж утакмице за опстанак у елитној дивизији УЕФА лиге нација, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси, који је на врло заниљмив начин говорио о стању у државном тиму, дочекао је међу првима и момка чије је "преваспитавање" најавио.
17. 03. 2025. у 16:26
Коментари (0)