ВЕЛИКИ ДЕРБИ ИТАЛИЈАНСКОГ ПРВЕНСТВА: Има ли домаћин одговор за Ђанелија и дружину?
У апсолутнум дербију 17. кола италијанске Суперлиге у одбојци, Пјаћенца ће угостити Перуђу (18:00).

Фото Profimedia
Гости играју сјајно ове сезоне, а протеклог викенда су успели да дођу до другог трофеја након освајања Светског клупског првенства у првом делу кампање.
На фајлнај фору Купа Италије имали су проблема са Миланом којег су у полуфиналу савладали са 3:2 после велике борбе, да би сутрадан после изгубљеног првог сета показали класу против Монце славивши са 3:1.
Ђанели и дружина су по квалитету можда и најјачи екипа у Италији, али често су подбацивали у плеј-офу, ипак ове сезоне изгледају веома добро на терену и можда је коначно време да освоје титулу по први пут од 2018 године.
Велике заслуге за то иду тренеру Анђелу Лорензетију који ради сјајан посао и показује зашто је један од најбољих стручњака у свету одбојке.
Његовој чети данас сигурно неће бити лако јер иде на ноге Пјаћенци која поседује завидан квалитет, али га често не приказује и резултати им зависе од расположења играча.
Најбољи пример тога видели смо у прошлом колу када су изгубили од Ђистерне са 3:1, иако су за три класе јача екипа од ње.
Ипак, Лукарели, Симон, Леал и компанија воле да играју велике утакмице и верујемо да ће данас пружити све од себе.
Домаћин је тренутно трећи на табели са 32 освојена поена, док су гости други са 40 бодова и требали би да гледамо веома занимљив меч.
Перуђа није изгубила сет на пет везаних лигашких мечева и очекујемо да је њен нападачки арсенал одведе до нове победе.
НАШ ТИП: 2 (квота 1,45)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ВЛАХОВИЋ ПРОТИВ ЛАУТАРА МАРТИНЕЗА: Обрачун најбољих стрелаца Серије А у ''Дербију Италије''
04. 02. 2024. у 13:13 >> 13:13

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!
Црвена звезда и Лех Познањ су били у центру пажње звездашког дела јавности, а пред тај реванш меч 3. кола квалификација за Лигу шампиона, који је одигран у уторак у Београду, "делије" су добиле важно упозорење од свог вољеног клуба. Једна особа се није придржала тог апела и... могло би то баш скупо да кошта српског првака.
13. 08. 2025. у 19:44

ВРУЋЕ ЛЕТО ЗЛАТНЕ ХРВАТСКЕ ОЛИМПИЈКЕ: Одлепила за српским спортистом, уживају на егзотичним локацијама (ФОТО)
Овај наслов, и пратеће фотографије, објавио је један од водећих хрватских медија.
13. 08. 2025. у 19:19

"ДЕЛИЈЕ" ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛЕ: Ево шта су пољски хулигани оставили на Маракани (ФОТО)
Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а у Београд су тим поводом стигли не само хулигани који бодре клуб из Познања, већ и њихови "коалициони партнери" из других пољских навијачких група. И, иако су већим делом дана они мирно боравили у српској престоници, у једном тренутку су направили проблеме, а за собом су на крају оставили и поруку.
13. 08. 2025. у 12:35
Коментари (0)