ОБРАЧУН ПРВОГ И ДРУГОГ НА ТАБЕЛИ: Ова два тима би требала да воде главну реч у плеј-офу

25. 02. 2024. у 12:25

АПСОЛУТНИ дерби 21. кола италијанске Суперлиге одиграће Перуђа и Трентино. Меч се игра у ''Пала Бартону'' са почетком од 18 часова.

Фото Profimedia

Ово ће бити дуел тимова који су највише показали до сада и са водећих позиција ће дочекати плеј-оф који је веома близу јер се регуларна сезона завршава идуће недеље.

У бољој позицији је бранилац титуле Трентино који доминира Суперлигом ове сезоне и са скором 19-1 самоуверено држи прво место на табели које ће му донети предност домаћег терена у доигравању.

Одлично му иде и у Лиги шампиона где је преко недеље савладао Берлин са 3:0 у првој утакмици четвртфинала и требало би да се деси велико чудо како не би наступао у полуфиналу.

Довољно о доминацији и ритму у којем се налази Трентино говори да је изгубио само један сет на последњих пет утакмица у свим такмичења.

Ипак, Микјелето, Лавија, Сбертоли и остали ће данас бити аутсајдери по кладионицама јер иду на ноге одморнијој Перуђи која је имала више времена да се припреми за овај меч.

Домаћин је био у благом паду форме почетком фебруара када је поражен од Пјаћенце и Вероне, али након тога је остварио рутнске тријумфе над Ћистерном и Падовом, те се без већих проблема вратио на победничку стазу.

Биће занимљиво испратити како ће тренер Анђело Лорензети спремити овај меч јер он јако добро познаје играче Трентина које је водио у периоду од 2016. до 2023. године.

Такође, вреди истаћи да је Перуђа већ освојила три трофеја ове године, Светско клупско првенство, Суперкуп и Куп Италије.

Данашњи ривали се се састали два пута од старта сезоне и оба тима су уписала по победу резултатом 3:1.

Очекујемо један неизвестан меч и због тога верујемо да ће граница поена бити пребачена, а не нас зачудило и да се одигра пуних пет сетова.

НАШ ТИП: +183,5 (квота 1,87)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08